Дослідники по всьому світу не припиняють вивчати людський мозок. Нещодавно вчені зробили одне з незвичайних відкриттів - ознаки високого IQ, криються в зовнішності або звичках людини.

Так виділили 8 ознак, які можуть свідчити про високий інтелект:

Самотність.

Розумні люди більше люблять бути наодинці зі своїми думками і планами, їм подобається вести діалог у себе в голові з самим собою більше, ніж галасливі компанії, пише портал "Zelv".

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Читання. Книги дитинства роблять розумніше. Впливає також ранні навички читання. Пізніше ці чинники формують світогляд людини.

Зріст. Більш високі діти набирають бали на різних тестах, а пізніше заробляють значно більше грошей. Це проявляється вже в ранньому віці. Трирічні діти, які ростуть швидше своїх однолітків, показують кращі результати в тестах на рівень інтелекту.

Музика. Діти, які займаються вокалом або грають на клавішних інструментах, мають більш високий IQ, ніж ті які ходять в театральний гурток.

Ожиріння. Люди з індексом маси тіла вище середнього мають більш низький рівень інтелекту, ніж худі або стрункі люди.

Спорт. Люди, які вибирають більш спокійне проведення часу або воліють інтелектуальної праці мають більш високий IQ, ніж ті, що займаються спортом.

Колір очей. Вважають, що люди зі світлими очима розумніші темнооких.

Довжина пальця. Безіменний палець, відрізняється незвичайною довжиною, вказує на здатнысть до математичного і просторового мислення. Такі люди заробляють більше.

Сприйнятливість до звуків. Людей з високим IQ часто можна відвернути звичайними повсякденними звуками. Скрип дверей, гучне дихання, звук шин.

Довжина пальця. Норвезький медик Карл Пінська виявив, що чим довший безіменний палець людини, тим краще у нього з математикою і просторовим мисленням, але гірше з вербальними завданнями.

Песимізм. Всі розумні люди - це песимісти, які здатні представляти різні неприємні ситуації. Відповідно, вони більш готові до різних сценаріїв подій.

Нецензурні слова. Чим більше людина знає нецензурних слів, тим більше його словниковий запас, вважають вчені.

Нагадаємо, вченим вдалося відтворити унікальний артефакт — стрілку, яка показує інтелект людини.

Як повідомляв портал "Знай.uа", ознаками високого інтелекту і гнучкого розуму можуть бути не зовсім здоровий стан психіки і навіть несподіване поведінку. Вчені визначили 6 ознак.

Також "Знай.uа" писав, час, яке проводиться в дружній компанії, робить багатьох щасливішими. Багатьох, але не всіх. Виявляється, люди з дуже високими результатами тестів IQ не входить до цього числа.