Більшість з нас вважає, що неприємний запах взуття з'являється через пітливість ніг. Та, як виявилося, "аромати" утворюються тільки тоді, коли піт вступає у реакцію з бактеріями, що оточують нас.

Найчастіше від такого "явища" страждають власники взуття зі штучного матеріалу, адже воно дихає набагато гірше, ніж шкіряне. Можна сказати, що бактерії з потом протягом дня варяться у власному соку, народжуючи неприємний запах.

Та зневірятися не варто. Боротися з цим можна, не викидаючи "зіпсоване" взуття на смітник.

Пропонуємо вам кілька простих варіантів, які допоможуть вам впоратися з цією проблемою.

Перекис водню

Популярні новини зараз
ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

Цей багатофункціональний засіб відмінно підійде для боротьби з бактеріями. Найголовніше, що він не має запаху.

Використання: змочіть ватний диск, потріть взуття або розприскайте всередину. Залиште на добу.

Харчова сода

Висипте соду в черевик у такій кількості, щоб вона рівномірно розподілилася по підошві, стінкам та верхівці взуття.

Чоловічий суворий метод: спирт

Цю процедуру доведеться провести у два заходи. Потріть внутрішній простір змоченим у спирті тампоном. Після цього ще один такий же тампон покладіть в носок взуття, де розташовується розсадник бактерій.

Виморожування

Дуже часто в цій нелегкій справі допомагає холод. При низьких температурах бактерії гинуть. Вихід знаходять у морозильній камері, поміщаючи в неї вичищене взуття, загорнуте в пакет.

Зелений чай

Зелений чай - це ще один абсорбент, правда, з приємним ароматом. Покладіть всередину 2-3 сухих пакетика та залиште на добу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про найнесподіваніші способи застосування вазеліну.