Напередодні новорічної ночі прийнято загадувати бажання. Вважається, що всі вони мають здійснитися, і навіть якщо ви в це не вірите, то чому б і не спробувати, а раптом вийде. Тому ми вирішили розповісти вам, як загадати бажання в новорічну ніч.

Як загадати бажання в новорічну ніч: кілька способів

Спосіб з папером

Це, мабуть, найпростіший спосіб загадати бажання в новорічну ніч, про який чув кожен. Потрібно написати на папірці те, чого ви хочете. Спалити його і кинути в шампанське. І коли буде рівно 12 годин це потрібно випити залпом. До речі, навіть тут є певні правила. Потрібно скласти папірець саме в 4 рази, а підпалювати виключно свічокою.

За допомогою новорічної ялинки

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Щоб загадати бажання в новорічну ніч таким чином нам потрібно написати його, покласти в невелику коробочку і повісити на ялинку. За 5хв до самого Нового року ми беремо його руки, і говоримо: "Коробочка, зберігаєш ти мою таємницю, і це невипадково, нехай моє бажання стане реальністю". Після 12 вішаємо коробочку на місце, а саме бажання кидаємо в кватирку.

Лист Діду Морозу

Звичайно, в дитинстві ми писали листи Діду морозу, але наші бажання виконували батьки. Але багато хто за звичкою, все ще це робить. Заняття це досить цікаве, потрібно напередодні нового року потрібно сісти і написати всі свої бажання, і закрити в конверті. І збережіть його на рік, а вже в 2019-му ви його відкриєте і подивіться, що збулося, а що ні.

Бажання під подушку

Напередодні новорічної ночі потрібно на 12 маленьких папірцях написати 11 бажань, а один залишити порожнім. Покладіть під подушку, а з ранку дістаньте один з них. Що ви першим побачите, то і повинно збутися.

Дивіться: ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАГАДУВАТИ БАЖАННЯ В НОВОРІЧНУ НІЧ

Тепер ви знаєте, як можна загадати бажання в новорічну ніч, і можливо одне з них здійсниться.