Космічний прибулець-інкогніто, що прийшов до нас з найближчого майбутнього, спеціально повернувся в часі, щоб попередити жителів Землі про жахливу небезпеку, зустріч з якою стрімко наближається, як і астероїд, який мчить на неймовірній швидкості і погрожує знищити планету вже за декілька днів, 23 квітня.

Як про це дізналися

Відео на каналі користувача Armageddon в YouTube з'явилося 17 квітня і, за допомогою комп'ютерного моделювання, оповідає про швидку кончину всього живого на Землі. Автор відео стверджує, що зіткнення Землі і Нібіру (або як її ще називають, Планетою Х) - не більше, ніж вигадка представників ЗМІ.

При цьому він не заперечує існування специфічного астероїда, який з дня на день вріжеться в блакитну планету. Імені йому невідомий не поспішає давати. Але згідно з роликом, зіткнення відбудеться в північній частині Тихого океану. Також відомо, що воно буде такої сили, що миттєво стане накривати місто за містом ударною хвилею і лавою, не залишивши каменя на камені, як описує кінець світу Біблія. У той же час спростування вченими існування таємничого астероїда, що мчить на нас, він називає прямим приховуванням інформації.

А що ви думаєте про це?


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що експерти розповіли, які країни найбільше постраждають, якщо в світі розв'яжеться Третя світова війна.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

"Вогнища загоряння знаходяться не там, де йдуть військові дії, а в столицях тих країн, які почали військові дії. Якщо почнеться Третя світова війна, під ударом опиняться країни, де відбуваються зіткнення цих політичних сил. В першу чергу, це Сирія, де знаходяться війська РФ (вони визнали, що там є їх військові інструктори) і де підтягуються війська США", - розповів експерт.

Які великі держави потраплять під удар, докладніше читайте тут.