Те, що на нас чекає, може передбачити не тільки астролог або ясновидець, але старець. Одним з найвідоміших провидців в світі, Паїсій Афонський, як раз з числа тих ченців, у яких були бачення: люди схильні їм вірити, оскільки слова цього чоловіка неодноразово збувалися.

Народився Паїсій Святогорець 25 липня 1924 року. Після закінчення школи Арсеніос Езнепідіс (його справжнє ім'я) пішов служити в армію, а в 1950 році відправився на гору Афон, де присвятив себе Господу, як послушник Кутлумушского монастиря. У цьому місці монах провів більшу частину свого життя. З 1978 року Афонський жив в келії і брав людей з різних куточків світу. Помер віщун в 1994 році. Похований він в Богословському монастирі.Він говорив про те, наскільки близький початок Третьої світової війни, проте точної дати він так і не назвав. Старець передбачав, що військовий конфлікт прийде з боку Середземномор'я, а також те, що в цих військових діях братиме активну участь російська сторона. В кривавій битві буде втягнуто багато держав, і почнеться новий переділ світу за участю різних європейських країн. І навіть східні народи не будуть знаходитися в стороні, а перекинуть двохсотмільйонну армію і перейдуть Євфрат і дістануться самого Єрусалима.

"У світі, де влада перейде до Антихриста і його війська, у віруючої людини залишиться одна надія", - сказав одного разу Афонський старець.

Популярні новини зараз

Мадонна показала Аллі Пугачовій, як потрібно робити пластику: "Ані Лорак не пощастило"

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

25 ін'єкцій - тільки початок: дівчина, напхана силіконом, має найбільші губи в світі

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Показати ще


Також провісник говорив, що в майбутній війні Греція переможе Туреччину і розширить свої територіальні володіння, повернувши собі Константинополь. Третина турків прийме православ'я, інша третина стане біженцями, а ті, хто залишився, загинуть під час конфлікту.

"Помисел мені каже, що відбудуться багато подій: росіяни займуть Туреччину, Туреччина ж зникне з карти, тому що третина турків звернеться в християнство, третина загине і третина попрямує в Месопотамію", - вважав Паїсій Святогорець.Деякі ЗМІ Росії згадали про це пророцтво після того, як 24 листопада 2015 року турецькою авіацією було збито російський літак Су-24.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, яке майбутнє передбачила Ванга світу.