Пророцтва найвідомішої провісниці Ванги про Третю світову війну не дають спокою людству ось вже більше двадцяти років. Чи настане ця війна, коли вона почнеться і що мала на увазі велика ясновидиця? Кожному з нас лише належить дізнатися про це.

Найчастіше питання про Третю світову болгарській провісниці ставили в розпал Холодної Війни між Америкою і Радянським Союзом, коли весь світ знаходився на межі. І відповіді провидиці, як завжди, були досить складними для тлумачення. Обумовлюється це тим, що говорила стара провидиця на вельми рідкісному діалекті болгарської мови, та й з мовним апаратом під кінець життя у неї були серйозні проблеми.Давайте разом розбиратися, що означали найпоширеніші передбачення Ванги про глобальну війну. Так, практично у всіх джерелах повідомляється, що ясновидиця завжди говорила про те, що Третя Світова настане, і досить скоро.

У той же час, перед самою своєю смертю, на питання про початок війни, вона відповіла: "Ще Сирія не впала". Це означає, що масштабні бойові дії почнуться лише після того, як конфлікт в Сирії, що йде зараз, прийде до свого логічного завершення. Крім цього, про Сирію існує і ще одне пророцтво цієї ж провидиці. Вона говорила, що Сирія схилить коліна перед переможцем, однак, що переміг виявиться не він. Витлумачити дане пророцтво досить складно, оскільки ніяких чітких часових рамок, конкретних імен і держав Ванга не називала. Тому до цих пір багатьом не ясно, хто ж стане тим самим переможцем, і з якого моменту почнеться війна. Особливо якщо взяти до уваги й інші віщі слова провидиці.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Зворушливі привітання на День матері: слова, які торкнуться серця

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще


Чи йде зараз Третя Світова Війна? Деякі вважають, що пророцтва Ванги про Третю світову війну вже почали збуватися. Так, ясновидиця повідомляла, що нова війна не буде такою явною, як попередні, а стартовою подією для неї стане дрібний конфлікт в 2008 році, після якого відбудеться замах на декількох глав держав. І дійсно, в 2008 році відбулася війна Росії з Грузією. А ось щодо замахів - до сих пір у дослідників пророцтв є декілька думок. Одні вважають, що замах відбувся і був успішним, називаючи таким Смоленську трагедію, в якій загинув президент Польщі та наближені до нього чиновники. Інші ж кажуть, що замах було попереджено, а під чотирма лідерами Ванга передбачала президентів Естонії, Польщі, Литви та України, які збиралися відправитися на літаку до Грузії під час конфлікту.Є й інша думка - що це пророцтво стосувалося діючої зараз "нормандської четвірки", що складається з канцлера Німеччини і президентів Росії, України й Франції. Засідання їх проходять в Брюсселі, і в середині 2016 роки там кілька разів запобігали великі теракти. Підтвердженням для такої теорії може служити той факт, що далеко не завжди Ванга давала правильні дати. Ясновидиця часто свідомо заплутувала людей, щоб вони не використовували її одкровення на зло. Проте вона однозначно говорила, що війна буде вестися не ядерною зброєю, а іншими методами. З огляду на складну економічну та політичну ситуацію в світі, численні економічні санкції проти Росії і навпаки - дзеркальні у відповідь, можна з упевненістю стверджувати, що в якомусь вигляді світова війна вже йде.

Цим позначенням можна назвати і війну санкцій, і цілий ряд невеликих конфліктів по всьому світу, і навіть інформаційну війну, яка відбувається зараз в засобах масової інформації. Можливо, їй так і судилося закінчитися, я не перейду в відкриту фазу. Також дехто пов'язує відоме пророцтво Ванги про холодну і порожню Європу з новою світовою війною, однак це може виявитися невірним.Говорячи ж про світову війну, всі пророцтва Ванги без винятку зводяться до того, що Росія не тільки практично не постраждає від неї, а й стане справжнім світовим гегемоном по її закінченню, в той час як решта світу лежатиме в руїнах і проситиме про допомогу. Разом з тим, на сьогоднішній день знаходиться все більше підтверджень не тільки самим прогнозам Ванги про війну, а й думок про те, що все це - профанація. Більшість пророцтв болгарської провидиці були туманними і неточними, тому, на думку скептиків, трактувати їх можна практично як завгодно.

До того ж, далеко не вся інформація, яку підносять як слова ясновидиці, виходила з вуст самої Ванги. Так, гучне трохи більше десятиліття тому пророцтво про Курську є нічим іншим, як спекуляцією.У жодному джерелі з інтерв'ю з болгарською провидицею або з інших записів, інформації про те, що Курськ поглине вода - не було. Вона з'явилася лише після того, як потонув сумнозвісний російський підводний човен, нібито, розкрите її дочкою. У результаті, правдивість цього пророцтва знаходиться під сумнівом, так само як і всіх інші. До того ж зараз ім'я ясновидиці - це відмінний привід для спекуляцій і різних політичних ігрищ. Неважливо, чи вірите ви в передбачення Ванги чи ні: приводів для занепокоєння поки не спостерігається.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Ванга залишила два пророцтва, які повинні відбутися в 2018 році і повністю змінити світ.