Третя світова, пробудження Везувію, падіння астероїда - Нострадамус передбачив чимало катаклізмів на 2018 рік. До цих пророцтв можна поставитися скептично, якби не одне "але". Багато з пророцтв Нострадамуса збулися.

Чи варто вірити провіснику?

Повагою до Нострадамуса перейнялися не відразу. Він лікував людей за часів, коли по всій Європі лютувала чума. Тоді
"чорна смерть" забрала більше 100 мільйонів чоловік, стираючи цілі міста. Але коли померли дружина і діти Нострадамуса, він потрапив в немилість. У тому числі і до інквізиції. Нострадамусу довелося спішно бігти. Через шість років, він осів в Салоні, одружився і з головою занурився в написання альманахів з пророцтвами.

1 березня 1555 року вийшла перша частина
"Пророцтв". Потім було ще кілька альманахів. Але вони б канули у забуття, якби не одне пророкування.

"Молодий лев здолає старого ... Він виколе йому очі в золотій клітці".
Це пророцтво збіглося з безглуздою смертю Генріха II від травми на турнірі, в якому він брав участь заради втіхи. Генріх помер від поранення в око!

З цього дня слава Нострадамуса росла в геометричній прогресії. І його передбачення справджуються досі.ТОП-5 пророцтв, які здійснились

Варфоломіївська ніч, розгром Наполеона I, Перша світова, Жовтнева революція, Друга світова - далеко не повний список пророцтв Нострадамуса.

Велика лондонська пожежа


"Кров невинних буде вимагатися Лондоном ... Палаючим вогнем ... І багато палаців будуть знищені".

У 1666 році в Лондоні загоряння в маленькій пекарні переросло в вогняного дракона, який залишив без даху над головою майже 90% лондонських жителів.Адольф Гітлер

"Десь у Західній Європі малюк народиться в сім'ї бідних людей. Він захопить багатьох своїми промовами ... І велика частина світу буде битися проти Хістера".

Ораторські здібності Адольфа Гітлера не підлягають сумніву, як і те, що він завоював Європу і погубив життя більше 70 мільйонів людей.Бомби в Хіросімі і Нагасакі

"Гордий народ буде убитий каменем, кинутим з дерева ... Чутки про щось жахливе, створене людиною, призведе до винищення".

У серпні 1945 року Америка скинула дві атомні бомби на японські міста, погубивши майже 250 тисяч мирного населення.Вбивство 35-го Президента США

"На великого обрушиться нещастя з даху. У цьому звинуватять невинного і вб'ють його".

Загадкове вбивство Джона Кеннеді розбурхує уми досі. Стрілка спіткала сумна доля - він не дожив до суду, тому багато що з цієї історії так і залишилося таємницею.Теракт у Всесвітньому торговому центрі

"На 45 градусі загориться небо ... Не буде ніякої пощади ні для кого".

11 вересня в результаті терактів у Всесвітньому торговому центрі загинуло майже три тисячі чоловік.Нас чекає Армагеддон?

Нострадамус написав пророцтва до 2240 року. За збігом обставин дата збігається з кінцем Єврейського календаря. Що буде далі? Це питання ятрить душі багатьох вчених.

А ось що за словами Нострадамуса нас чекає в 2018 році.

Знову війна?


"Велика війна почнеться у Франції, і вся Європа піддасться нападу. Війна буде довгою і страшною для всіх ... ". Фахівці кажуть, що в прогнозі йдеться про початок Третьої світової. сегодня реальна, как никогда. ">Ситуація в світі в останні роки невтішна - загроза війни сьогодні реальна, як ніколи.

Останній день Помпеї

Нострадамус передбачив пробудження вулкана Везувій в Італії, який одного разу вже забрав життя понад 20 тисяч жителів Помпеї. У прогнозі сказано, вулкан буде
"стрясати землю кожні п'ять хвилин", світ чекають великі жертви - майже шість тисяч осіб. Чи збудеться прогноз і чи встигне влада евакуювати жителів населених пунктів по сусідству з вулканом?

Руйнівний землетрус, цунамі

Землетрус на заході США, міць якого буде відчуватися по всьому світу. Сейсмологи і справді відзначають підвищену активність на стику тектонічних плит західного узбережжя США і Канади. Якщо прогноз збудеться, весь світ опиниться в смертельній небезпеці. Схоже подія вже була в 2004 році, коли в результаті землетрусу в глибинах Індійського океану утворилася серія 40-метрових хвиль-убивць, які протягом кількох годин забрали життя понад 300 тисяч людей на узбережжі Таїланду, Індонезії, Шрі-Ланки.

Армагеддон

Нострадамус говорив про падіння на Землю комети або астероїда. Якщо це трапиться, весь світ, без перебільшення, виявиться на межі життя і смерті. Удар від падіння метеорита в Мексиці 65 мільйонів років тому був в 2 мільйони разів могутнішим за вибух водневої бомби і, за однією з версій, став причиною масового вимирання динозаврів. НАСА стверджує, що найближчі сто років подібної катастрофи не станеться, але деякі вчені б'ють на сполох - за їхніми оцінками 1-3 рази на мільйон років на Землю падає метеорит. Можливо, це трапиться в 2018 році?

Вічна молодість

Але є і хороші новини! До кінця 2018 року, на думку провісника, 80-річні будуть виглядати і відчувати себе на 50 років. Із стрімким розвитком медицини, пластичної хірургії і косметології це пророкування не виглядає таким вже й нереальним - чекаємо.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про те, як розібратися в спадщині пророцтв Настрадамуса.