Західні журналісти обговорюють не тільки перемогу Путіна, але й передбачення провидиці Ванги. Про це пише одне з британських видань.

Пророцтва "ясновидиці" про господаря Кремля з'явилися 40 років тому. Ще в 1979 році вона пророкувала: «слава Володимира» зробить РФ могутньою державою.

«Путін буде владикою світу?» — такими дивакуватими заголовками рясніють іноземні ЗМІ. Одна з найвідоміших у світі провидиць — Ванга, ще у 1979 році передбачила, що в майбутньому Росія стане величезним полегоном.
Болгарська провидиця Ванга померла в 1996 році у віці 85 років, і була відома як «Балканський Нострадамус». Згадаймо про справджених пророцтвах сліпий провісниці: вона передбачала теракти 9/11 в Нью-Йорку, загибель підводного човна «Курськ», підйом Китаю, і інші події.

Пророцтва відомої ясновидиці про майбутнє Росії і нинішнього загарбника Путіна з'явилися 40 років тому.

Ще в 1979 році, в розмові з письменником Валентином Сидоровим, Ванга сказала про господаря донецьких сепартістов:

«Все розтане, немов лід, тільки одне залишиться незайманим – слава Володимира, слава Росії». Ніхто і не підозрював про яке Володимира йшлося, адже тоді майбутній президент РФ був ще слинявим студентиком.

Після передбачень про те, що Європа «спустошиться» до кінця 2016 року, Ванга додала, що Росія в майбутньому стане могутньою державою. «Занадто багато принесено в жертву. Ніхто не може зупинити Росію, — говорила Ванга. — Росія змете все на своєму шляху, і стане володарем світу».

Нагадаємо, раніше російські засоби масової інформації повідомили, скільки людей проголосувало на виборах президента РФ в Україні. В Україні проголосувати змогли 376 осіб, з них 323 - вибрали Путіна. За іншого кандидата – Сергія Бабуріна свій голос віддав один чоловік. Як відомо, в Україні до голосування допускалися виключно громадяни Російської Федерації, які мають дипломатичний статус, а тому 53 709 підготовлених бюлетенів довелося погасити.

У день голосування, посольство Росії в Києві обгородили парканом, а доступ до консульства Російської Федерації в Одесі закрили через "мінування". Також, у російську дипломатичну місію в Харкові принесли труну з опудалом Путіна, а у Львові біля Генконсульства країни-агресора палили шини.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на Суворовської площі в Москві пройшов мітинг "За чесні вибори", на якому зібралися близько 500 осіб.