У травні 2018 року російська влада планує відкрити міст в окупований Крим для автомобілів та рейсових автобусів. Відомо, що наступним етапом загарбників стане запуск вантажівок.

"У зв'язку з планами будівельників ввести автодорожню частина Кримського моста в експлуатацію зі значним випередженням, в травні 2018 року, Міністерство транспорту РФ розглядає поетапну схему організації руху по новій трасі через Керченську протоку", – про це повідомляється на офіційному сайті міністерства транспорту РФ.

Як зазначається, спочатку міст відкриють для легкових авто і рейсових автобусів.

"На першому етапі – відразу після введення моста – проїзд буде відкритий для легкового транспорту та автобусів, які забезпечують пасажирські перевезення", – уточнює Мінтранс РФ.

Популярні новини зараз

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Дружина Добриніна Даша Квіткова зізналася, скільки набрала під час вагітності: "Я кричала, що це неправда"

Віктор Павлік розчулив схожістю з сином від Катерини Репяхової: повторює за татом у всьому

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Показати ще

Після цього міст відкриють для вантажівок.

"Відкриття руху для вантажного транспорту планується на другому етапі – в кінці 2018 року, як і було намічено початковими графіками", – повідомляє відомство.

Виняток передбачено для вантажного та технологічного транспорту, задіяного в будівництві залізничної частини Кримського мосту.

"Транспорт будівельників зможе пересуватися по Кримському мосту відразу після відкриття його автодорожньої частини", – йдеться в повідомленні.

Все це готується, щоб встигнути до курортного сезону.

"Рішення обумовлено оптимізацією логістичних потоків у піковий літній сезон для зниження навантаження на дорожню мережу Керченського і Таманського півостровів", – пояснює відомство.

У Росії планують, що "у травні буде забезпечений наскрізний проїзд на 40-кілометровому автоподходе з боку таманського берега (від існуючої федеральної траси А-290 до Кримського моста), без введення в експлуатацію транспортних розв'язок з місцевої дорожньою мережею".

"Одночасно на кримській стороні до відкриттю руху в робочому режимі буде готовий автоподход від Кримського моста до розв'язки з трасою Таврида. Далі рух буде йти по двох смугах існуючої дороги Керч – Сімферополь", – заявляє Мінтранс РФ.


Як повідомляв портал "Знай.uа" Кримський міст буде небезпечний з першого дня його відкриття, адже він будується в небезпечному місці. Про це розповів генеральний директор телеканалу ATR Ленур Іслямов.