Третя світова війна: хто постраждає більше за всіх

поділитись
України, як не дивно, це може не торкнутися взагалі

Якщо на планеті розв'яжеться Третя світова війна, в першу чергу постраждають держави, в яких в протистоянні зіткнулися політичні сили, але це не Україна.

Про це розповів Богдан Петренко - заступник голови Українського інституту досліджень екстремізму, передає "Обозреватель".

"Вогнища загоряння знаходяться не там, де йдуть військові дії, а в столицях тих країн, які почали військові дії. Якщо почнеться Третя світова війна, під ударом опиняться країни, де відбуваються зіткнення цих політичних сил. В першу чергу, це Сирія, де знаходяться війська РФ (вони визнали, що там є їх військові інструктори) і де підтягуються війська США", - говорить експерт.



Разом з тим, він упевнений, що Україні навряд чи загрожує роль епіцентру, оскільки "Росія в Україні орієнтується не на військове захоплення, а на політичне".

Експерт також вважає, що протистояння в Сирії не зачепить Туреччину:

"Туреччина - друга країна в НАТО за військовою потужністю, її чіпати не будуть. Туреччина може сама зачепити Сирію. Туреччина і Ердоган будуть зацікавлені в збільшенні існуючої буферної зони і її розширенні на весь кордон із Сирією, введення військ в цю буферну зону для охорони Туреччини".



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що легендарний афонський старець напророкував світу початок Третьої світової війни, проте точної дати він так і не назвав. Старець передбачав, що військовий конфлікт прийде з боку Середземномор'я, а також те, що в цих військових діях братиме активну участь російська сторона. В кривавій битві буде втягнуто багато держав, і почнеться новий переділ світу за участю різних європейських країн. І навіть східні народи не будуть знаходитися в стороні, а перекинуть двохсотмільйонну армію і перейдуть Євфрат і дістануться самого Єрусалима.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Третя світова війна, експерти, хто постраждає
У більшості областей вже відчули на собі всі складнощі перебоїв із водопостачанням
0
0
11:06 19.07.2018
Противник 17 разів відкривав вогонь по позиціях наших військ, в тому числі три рази з забороненого мінськими домовленостями озброєння
0
0
10:59 19.07.2018
Чому потерпіла відмовилася писати заяву - неясно
0
0
10:52 19.07.2018
Супрун назвала попередню причину отруєння дітей в таборі на Донеччині
0
0
10:37 19.07.2018
На фоні долара євровалюта дуже просіла
0
0
10:28 19.07.2018