Хобі – це засіб боротьби зі стресом, що-те, що ми знаходимо натхнення (розраду, заспокоєння, радість, захоплення), відпочинок від повсякденної діяльності. Що ви любите робити? Якщо ще не визначилися зі своїм хобі – в першу чергу, визначитеся, що любите робити.

Що ви любите робити?

Відштовхуючись від інтересів і уподобань, виберете і хобі. Якщо, приміром, вам подобається готувати, спробуйте пошукати нові рецепти і приготувати що-небудь незвичайне. Якщо ж завжди заворожували пари танцюють танго, і ви б теж хотіли цьому навчитися – запишіться в студію танців. Не лінуйтеся!

Взагалі відкидати думки про те, що це "не ваше". Якщо вам подобається те, що робите, значить – точно ваше!

Пройдіть тест

Може, доведеться "перебрати" всі інтереси перш ніж знайдете саме те заняття, яке буде приносити радість. Якщо все зовсім сумно – пройдіть тест. Благо, в інтернеті їх море! Тут і "Професія, яка вам підійде", і "Ідеальне хобі для вас", і "Чим би ви займалися, якщо б не працювали"!.. Але до результатів все ж ставтеся критично: якщо тест видає, що ваше покликання – музика, а ви в свій час і гітару більше п'яти хвилин в руках не тримали, тому що не вистачало посидючості – не варто стрімголов бігти записуватися в музичну школу!

Не обмежуйтеся чимось одним

Хобі може бути не одне. Головне в цьому питанні не перестаратися! Взагалі, в тому-то і краса хобі, що, на відміну від роботи (офіційної), їх може бути безліч. Але також важливо пам'ятати, що хобі – те, чим ви займаєтеся добровільно і з задоволенням. Якщо вам не до вподоби якесь заняття, то ніхто не повинен примушувати до того, щоб ви продовжували ним займатися.

Матеріальна сторона питання

Більшість хобі потребує певних матеріальних витрат, причому деякі – досить суттєвих. Так що будьте готові викласти необхідну суму за інструменти, інвентар, роботу інструктора. Сильно економити не рекомендується! Зрештою, ви це робите для себе коханого(-ї), а на собі не економлять!

Як раніше портал "Знай.ua" публікував кращі методи підвищити собі самооцінку.