Ми розглянемо причини, які зможуть пояснити, чому не наступає оргазм, а також розповімо способи корекції оргазму.

Як повідомляє Clutch.ua, лікар акушер-гінеколог Дмитро Лубнін назвав певні способи-рішення, які допоможуть домогтися яскравих відчуттів під час інтимної близькості:

1) Відмова від дезаптівних способів мастурбації (необхідно виключити такі види мастурбації, як душ, тертя об предмети, стискання стегон)

2) Розвиток чутливості і м'язового тонусу піхви: тут працює принцип неврологічної реабілітації. Використовується миостимуляция і вібраційна стимуляція. Існує величезний вибір різних фалоімітаторів, які зможуть тобі в цьому допомогти.

3) Відкриття та залучення нових ерогенних зон (шия, щиколотки, ступні, долоні, підколінні ділянки та ін.).

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

4) Поза "САТ" (Сoital alignment technique)

"Coital alignment technique" - це вдосконалений варіант місіонерської позиції, запропонував цю позу Едвард Ейчел, американський психотерапевт, який зробив спробу усунути недоліки викликання оргазму у жінок. Поза "САТ" призначена для проведення максимальної стимуляції клітора під час статевих зносин. Поза досягається при додатку варіанту "чоловік зверху" в місіонерській позиції вчиненням рухів притиснення / відсунення областей таза, виконуваних кожним партнером в ритм проведеного статевого акту. Цей спосіб замінює глибоке проникнення статевого члена в піхву на ніжне і тісно взаємопов'язано погойдування.

Опис пози "САТ"

Все починається з класичної місіонерської позиції, потім жінка зводить ноги, максимально притискаючи їх до ніг партнера. В результаті підставу пеніса має виявитися на голівці клітора. Здійснюючи ковзаючі рухи вгору-вниз, чоловік додатково стимулює цю зону. Жінка теж може рухатися, щоб посилити стимуляцію.

Едвард Ейчел вважає, що в результаті точної реалізації пози "САТ" відбувається серія "дрібних сутичок", а не стандартна тертя, як при місіонерському проникненні всередину. Але слово "зіткнення", за словами автора, це сказано надто сильно. Це рух ніжне, взаємозалежне, м'яке, ритмічне і повільно наростаючий.

Як повідомляв портал "Знай.uа", відомий психолог Михайло Лабковской розповів чому жінки використовують секс щоб відновити свою самооцінку.

У багатьох дівчат самооцінка безпосередньо залежить від всієї любовної сфери, зокрема, від того, як на них реагують чоловіки, а також від наявності або відсутності партнера.