В Інднезії мати врятувала власну дитину, витягши сина з пащі голодного крокодила.

Про це повідомляє Coconuts.

Інцидент стався в індонезійському окрузі Східний Танджунг-Джабунг.

Гігантська рептилія напала на 11-річного Яді Путра, коли хлопчик прийшов до річки по воду. Крокодил схопив дитину за ногу і потягнув в воду. Його мати, 37-річна Расмі, яка залишалася в селі, почула крики і кинулася на допомогу.

На той час, коли вона прибігла, хлопчик виявився в 15 метрах від берега. Жінка стрибнула в воду і попливла до нього.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Коли я підплив, крокодил відпустив його і зник, - стверджує вона. - Мене не хвилювало, чи немає там інших крокодилів, які можуть напасти на мене. Я зосередилася на порятунок дитини", - сказала налякана жінка.

Хлопчика доставили в лікарню з безліччю травм. Особливо постраждала ліва нога, за яку його тягнув хижак.

Державне природоохоронне агентство провінції Джамбі направило на місце події команду фахівців. Вони планують зловити крокодила, який напав на дитину, і перевезти його в інше місце.

Мохнате чудовисько з клешнями оселилося в одеських озерах

В Одеській області відразу в декількох придунайських озерах виявили мохнаторукого китайського краба - в Україні це вперше, зазвичай ракоподібне водиться в Жовтому морі.

"Знахідка досить великого розміру - 8 см, при тому, що звичайні розміри китайського краба становлять 7 см", - пишуть ЗМІ.

Дивіться: Мешканка індонезійського села стала обідом для сітчастого пітона

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", на острові Сулавесі (Індонезія) 8-метровий пітон проковтнув жінку. 54-річна домогосподарка Ва Тіба вирушила перевірити кукурудзяну плантацію в кілометрі від будинку і зникла.

Родичі одразу ж кинулись на пошуки жінки. Сестра знайшла на плантації її речі, а неподалік і гігантського пітона з роздутим черевом. Коли люди розпороли рептилію, всередині виявили тіло родички.