Дослідження німецьких учених може допомогти багатьом жінкам в досягненні задоволення під час сексу завдяки тому, що усунення закладеності носа підвищує пік насолоди, якого може досягти дівчина.

Дослідники, що представляють Університет Дрездена, розповіли про те, що усунення нежитю перед статевим актом гарантує багаторазове посилення задоволення для жінок.

Зв'язок між нежиттю і жіночим оргазмом, німецькі фахівці пояснили тим, що запахи статевого партнера досить сильно діють на жінку під час сексу, стимулюючи її на здобуття більшої насолоди, що у випадку з забитим носом не вийде.

У планах німецьких фахівців продовжити дослідження в даній області, щоб розробити додаткові методики, які дозволять збільшити сексуальне задоволення, яке отримуватимуть жінки під час статевого акту. Експерти вважають, що незабаром крім спреїв і крапель для носа зможуть з'явитися і таблетки.

Нагадаємо, часті статеві акти не слід вважати запорукою щасливих і тривалих відносин. Про це заявили вчені Університету Торонто після проведення відповідного дослідження.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Вчені спостерігали за тисячами жителів США у віці 18-89 років і з'ясували: пари, які відчувають щастя в житті, займаються сексом один раз на тиждень.

Кохані можуть відчувати дискомфорт у зв'язку з відомим стереотипом, що сексом потрібно займатися як можна частіше. У одного з партнерів після цієї думки може з'явитися більше причин уникнути інтимного акту в ліжку.

Раніше, дослідники з'ясували, що близько 4-5% американців мають більше одного сексуального партнера на постійній основі. Як зазначається, саме вони відчувають більше сексуального задоволення, ніж їх моногамні знайомі.

В журналі Journal of Social and Personal Relationships опублікували результати дослідження задоволеності серед американців.

Всього в опитуванні брало участь 617 полігамів і 1507 моногамів. Серед іншого їм задавали питання про частоту статевих актів і задоволеність.

Порівняно з моногамними, полігамні учасники опитування повідомляли про значно більш високі показники сексуального задоволення. 84% з них розповідали, що регулярно відчувають оргазм. Тоді як серед моногамних цей показник був 72%.

Як повідомляв портал "Знай.uа", лікар акушер-гінеколог Дмитро Лубнін назвав певні способи-рішення, які допоможуть добитися яскравих відчуттів під час інтимної близькості.