Жили вони довго і щасливо: в чому секрет гармонійних стосунків

поділитись
Найважливіша річ у стосунках, про яку багато хто не замислюється

Ніхто не зобов'язаний зробити вас щасливим. Ви самі є ковалем свого щастя.

На питання, що найважливіше у стосунках, є багато відповідей. Серед них буде довіра, повага, спілкування і так далі. Блогер Кріс Гейдж вважає, що об'єднує всі ці критерії один фактор - емоційна самодостатність. Без неї неможливо побудувати конструктивні відносини.

"Емоційна стабільність - номер один в моєму списку і одна з трьох речей, які мені точно потрібні в партнері. Бути емоційно стабільним - найсексуальніше, що ви можете зробити", - вважає блогер.

Результат пошуку зображень за запитом "счастливые отношения"

Автор книги "Тонке мистецтво пофігізму" Марк Менсон каже, що люди, які володіють цією якістю, добре справляються з невпевненістю, а також бачать свої недоліки і здатні відповідати за них. Письменник і блогер Лео Бабаута використовує також для опису явища термін "емоційна самостійність".

"Ми шукаємо щастя в інших, але це ненадійне його джерело. І ось чому: це не завдання оточуючих - задовольняти наші емоційні потреби", - пише Лео Бабаута.

Блогер Заїд Дахадж описує емоційну самодостатність як відносини з самим собою: "Якщо ви не любите себе і не здатні забезпечити власні потреби, вам буде важко зробити те ж саме для інших". Причому під "активним забезпеченням потреб" не мається на увазі заклик до людей, щоб вони це зробили за вас. Мова йде саме про самостійну роботу.

Результат пошуку зображень за запитом "самодостаточность"

Всупереч популярним кліше, у здорових відносин немає завдання доповнити, завершити нас, вони не починаються з порожнечі. Їх потрібно будувати з цілісною людиною. І тоді довіра, повага, спілкування прийдуть легко і органічно.

Як прокачати емоційну стабільність

Ось з чого можна почати:

  • Заглянути в себе. Відкласти гаджети та інші речі, що відволікають увагу. Звернутися до думок, простежити, звідки вони виникають.
  •  Почати вирішувати свої проблеми. Якщо нудно, знайти спосіб себе розважитись, якщо боляче і самотньо - втішитись.
  •  Взяти на себе відповідальність. Ми контролюємо тільки себе і не можемо вплинути на інших людей або довкілля. Визначте, що ви реально можете змінити, і зосередьтеся на цьому.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про 20 заповідей щасливих пар.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Здоров'я Тельців може бути під загрозою
0
0
08:28 15.07.2018
Стародавні слов'яни називали Берегинею язичницьке божество
0
0
05:45 15.07.2018