Група вчених з Німеччини та Бельгії з'ясувала, що на потяг до протилежної статі і сексуальну поведінку жінок впливає гормон кисспептин. Дане дослідження було опубліковано в Science Daily.

До таких висновків біологи з Університету Саару і Льєжського університету прийшли після вивчення мигдалеподібного тіла мозку мишей, що відповідає за емоційний стан і сексуальну поведінку гризуна.

У ньому дослідники виявили нейрони, які сприйнятливі до гормону кисспептину. Після їх активації миші починають проявляти підвищену соціальну активність і приділяти більше уваги протилежної статі.

Біологи відзначили, що у самок мишей кисспептин активізується феромонами, які виділяють самці.

Популярні новини зараз
Київ під загрозою віялових відключень світла: ситуація "контрольована", але не дуже Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору В Україні готується революція у житловій сфері Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Подібне спостереження в майбутньому допоможе вченим створити ліки для жінок, які страждають сексуальними розладами.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"відсутність сексу може позначатися як на фізичному, так і на психологічний стан людини: може знижуватися як імунітет, так і самооцінка.