Група вчених з Німеччини та Бельгії з'ясувала, що на потяг до протилежної статі і сексуальну поведінку жінок впливає гормон кисспептин. Дане дослідження було опубліковано в Science Daily.

До таких висновків біологи з Університету Саару і Льєжського університету прийшли після вивчення мигдалеподібного тіла мозку мишей, що відповідає за емоційний стан і сексуальну поведінку гризуна.

У ньому дослідники виявили нейрони, які сприйнятливі до гормону кисспептину. Після їх активації миші починають проявляти підвищену соціальну активність і приділяти більше уваги протилежної статі.

Біологи відзначили, що у самок мишей кисспептин активізується феромонами, які виділяють самці.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Подібне спостереження в майбутньому допоможе вченим створити ліки для жінок, які страждають сексуальними розладами.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"відсутність сексу може позначатися як на фізичному, так і на психологічний стан людини: може знижуватися як імунітет, так і самооцінка.