Американська група Five Finger Death Punch виступить в Києві 14 січня. Концерт пройде в Палаці Спорту. Всесвітні відомі гіганти металу привезуть з собою в Україну не тільки старі улюблені всіма хіти, але й презентують новий альбом.

Five Finger Death Punch Апостроф

Кількість прослухувань 5FDP перевищує 3 мільйони, але група не зупиняється на цьому і продовжує бити світові рекорди. Незважаючи на те, що робота над 8 альбомом групи все ще триває, сингл “BLUE ON BLACK” вже потрапив в USA TOP 10-SELLING ROCK SONG OF 2019.

А в 2018 році група отримала величезне визнання - Five Finger Death Punch стала найбільш популярною групою на Rock Radio в США.

7 альбом AND JUSTICE FOR NONE був одним з найуспішніших в історії групи. Він отримав наступні місця в авторитетних чартах: #4 в Top 200 Chart та сталі #1 в Hard Rock/Heavy Metal альбомом, #1 в Top Digital Albums, Top Rock Albums and Hard Top Music

Крім цього група Five Finger Death Punch не забуває про благодійність. Лише за період літніх та осінніх турів група пожертвувала близько 250 тисяч доларів у різні благодійні організації.