Недалеко від сучасного Києва в екологічно чистому місці, в оточенні лісів, знаходиться Древній Київ Князівства Київська Русь» («Парк Київська Русь»). У цьому унікальному історико-культурному заповіднику можна провести день із користю для здоров'я, весело та пізнавально.

Приїхавши до Князівства, гості потраплять до справжнього, живого середньовічного міста. Адже тут, на території понад 20 га, на основі наукових знань, у реальному масштабі відтворюється Древній Київ V-XIII століть у межах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва або Град Володимира.

У Князівстві гості побачать реконструкції шедеврів середньовічного дерев'яного зодчества: монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, унікальну відтворену церкву Х століття, човен древніх вікінгів, єдині в Україні діючі величезні облогові знаряддя - требушети ... Є навіть середньовічна катівня!

У Князівстві гості дізнаються, яким насправді було життя у добу Київської Русі. Тут можна прогулятися старовинними вуличками та спробувати прочитати древні дорожні вказівники старослов'янською мовою, почути скрип возів коліс, вловити запахи дерев'яних будівель. Тут кожен відчує себе справжнім мешканцем Київської Русі!

Тільки тут можна побачити унікальних коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з різних куточків світу в Княжій стайні. Представників деяких порід більше ніде не побачити, адже їх було завезено до України в єдиному екземплярі.

Популярні новини зараз

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

Показати ще

Нагадаємо, що у Князівстві Київська Русь відроджуються традиційні бойові мистецтва, такі як середньовічній бій, верхова стрільба з лука і джигітування.

Древній Київ працює в режимі історико-культурного заповідника, вхід дозволений тільки із засобами індивідуального захисту (зокрема - з респіраторами, масками) з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних норм, в тому числі - соціальної дистанції.