Вчені дослідили, як проходить для організму відмова від кави.

Перше, що відчує людина – занепад сил, може боліти голова, посилиться відчуття втоми і сильні перепади настрою. Такі симптоми лише перших кілька днів без кави – далі організм прийде в норму, передає "24 канал".

Окрім того, відмова від кави може вплинути на вагу, при цьому можлива як втрата кількох кілограмів, так і навпаки. Залежить від того, чи мала людина звичку їсти солодке з кавою, у такому випадку без кави кількість солодкого зменшиться. З іншого боку – кофеїн пригнічує апетит і без нього може хотітись їсти більше, аніж зазвичай.

Лікарями також доведено, що без кави значно покращується якість сну.

Окрім того, експеримент з вивчення раку молочної залози довів, що жінки, які споживають по 5 чашок кави на день, на 57% рідше страждають таким видом раку. Без кави в організм потрапляє менше антиоксидантів, які захищають від утворення злоякісних пухлин.

Популярні новини зараз
Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", мешканець американського штату Техас зняв гігантський непізнаний літаючий об'єкт.