Власник медалі "За возвращение Крыма" добровільно здався українським правоохоронцям у Херсоні.

Про це повідомила прес-служба прокуратури АР Крим.

"У квітні 2014 року у м. Севастополь він отримав медаль "За возвращение Крыма" разом з посвідченням до неї, в якості винагороди за обіцянку у майбутньому здійснити дії проти України", - повідомили в прокуратурі.
Завдання орденоносця полягало у "блокуванні військових частин Збройний сил України, розташованих на території Автономної Республіки Крим, а також у сприянні інших заходів на шкоду суверенітетові, територіальної цілістності та недоторканості території України".
Але, оскільки громадянин України залишив територію півострову та самостійно звернувся до представників Головного управління СБ України в АР Крим (з дислокацією в  м. Херсон) і добровільно заявив про свій зв'язок з представниками іноземної держави - Російської Федерації та про отримане від них злочинне завдання. На виконання цього завдання він не вчинив жодних дій.

"З огляду на щире каяття підозрюваного, його добровільне з'явлення до правоохоронних органів, а також відсутність суспільно небезпечних наслідків його дій, до суду спрямовано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 КК України", - повідомила прокуратура.

Як повідомляв "Знай.ua", жителі анексованого Крим любили повторювати, що після "возз'єднання з Росією" їм нічого не страшно і навіть "каміння з неба". Схоже, що в середині літа природа почула їх звернення і півострів засипало потужним градом.