Известный телеведущий Сергей Притула обратился к украинцам после длительного перерыва, поскольку, как он написал, то, что творится в социальных сетях, вызывает у него не просто отвращение, а приступы головной боли.

Притула пишет: "Але час даремно не гаяв. Катаюсь далі зі своїми хлопцями по великих та малих містах неньки-України, поєднуючи корисне з приємним. Так перебування у Дніпрі запам’ятається не тільки двома чудовими концертами і оберемком квітів, але й особистим знайомством з хлопцями з 93 бригади, яким в перерві між виступами було передано 2 тепловізори сумарною вартістю 13000$".

[embed]https://www.facebook.com/serhiyprytula/posts/2150857771657020?__xts__

Также он похвастался своей дочерью, которая, по его словам, увлекается футболом не хуже него самого,а также рассказал о пьянке с кумовьями в Тернополе.

Сергей Притула

Популярные статьи сейчас

От продолжительной болезни скончалась министр образования Любомира Мандзий - Садовой льет слезы

Невеста Мурата показала, чем лучше Ани Лорак: мини-платье не скрыло ничего

Оля Полякова рассказала, как работала глоткой по 230 дней: "Приехала, трусы поменяла и уехала"

Ксения Мишина разделась практически догола, но вопросы про Эллерта не прекратились: "Кусает локти"

Показать еще

Кроме того, телеведущий отметил: "Вчора після концерту в Ізяславі підійшли хлопці, які служили у 8 полку спецназу в 14-16 роках і повернули "боржок";)))))). В лютому 2015 я приїздив до них на луганщину з черговою партією допомоги. Одному з бійців сподобалась моя футболка із зображенням Кузьми (музиканти Скрябіна подврували в день, коли ховали Андрія). Попросив подарувати. Ну то я в прямому сенсі цього слова солдату останню футболку віддав;)))))), далі катався в пайті на голе тіло.
Хлопці добра не забули і підігнали футболку "Ізяслав";))! Так що в Нетішині сьогодні я в ній!"

Сергей Притула

Не обошел стороной Притула и предстоящие выборы, призвав всех украинцев посетить избирательные участки и отдать свои голоса за кандидатов. Он написал: "Ну і щоб пост не видався геть зовсім аполітичним доводжу до відома, що в другому турі, як і в першому голосуватиму не за місцем реєстрації. Заїхав на пів-дня до мами в Збараж, зайшов у райдержадміністрацію і тимчасово змінив місце голосування на Закарпаття, де буду у службовому відрядженні в день виборів. Знаю, що десятки тисяч наших громадян зробили так само. І це правильно! Бо на відміну від наших північних сусідів ми маємо право голосу і вибору. І ми нарешті живемо в країні де є хоч і квола, але демократія, і я радий, що дожив до того часу, коли не бачу на виборах впливу адмінресурсу. А бачу чесні вибори.
Незалежно від того за кого ви хочете проголосувати, прошу усіх прийти на виборчі дільниці 21 числа! Як мінімум тому, що, принаймні, поки що, у нас є така можливість".

Напомним, ранее отмечалось, что Притула не так давно впервые откровенно рассказал, почему его пути с первой супругой разошлись.

Как сообщал портал "Знай.ua": известный телеведущий Сергей Притула ранее заявлял, что не против провести дебаты между кандидатами в президенты.

Также "Знай.ua" писал, что шоумен Сергей Притула пролил свет на его ссору в ведущей Олей Фреймут.