В одній із середніх шкіл селища Черкаський Дніпропетровської області зняли на відео, як жінка в дитячій їдальні розкладає руками їжу по тарілках.

Відповідним відео поділився користувач Андрій Шевчук у групі "Батьки SOS" на Facebook.

"Це взагалі як? У мене, сказати чесно, немає слів. Підвищення стандартів обслуговування? Тендера на харчування дітей? Ні... не чули. Мені одному здається, що це навіть не кухар? Черкаська середня школа - єдина у військовому містечку. 70% дітей - це діти учасників АТО!" - пише він.

На відео, зняте в шкільній їдальні видно, як жінка в білому ковпаку розкладає їжу по тарілках руками.

Серед користувачів соцмереж це викликало бурю обурення.

Популярні новини зараз
"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо" Не гайте часу: експерт розповів, що має зробити кожен українець до опалювального сезону Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати
Показати ще

"Як свиням", - пише користувач Андрій Васильович.

"От скільки руки в кашу засунула, стільки і відрубати", - додає Анатолій Кушик.

"Я б їй ту кашу в морду кинула б, скотина", - гнівається Вікторія Ликова.

Всього запис отримав понад 5 тисяч репостів і майже 600 коментарів.

Пізніше з'явилася і реакція влади. Зокрема, на своїй сторінці в Facebook, глава Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентин Резниченко повідомив, що жінку, яка руками роздає їжу, звільнили.

"Те, що зняли вчора на відео в Черкаській середній школі Новомосковського району, за гранню нашого розуміння. Так бути не повинно і не буде. Жінка, яка фігурує в цьому відео - звільнена. Завідувач виробництвом школи отримав догану. Друга догана - звільнення", - зазначив він.

"Усі факти порушення санітарних норм у цій школі будуть встановлені, винні понесуть покарання", - додав він.

Сюжет ЗМІ.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що їдальня Ради шокувала цінами.