Ось уже багато десятиліть людство шле сигнали в космос  в надії вступити в контакт з інопланетними цивілізаціями. Але що станеться, якщо земляни дійсно зіткнуться з прибульцями? Якою буде ця зустріч і що вона нам принесе: нові знання чи нові біди?

Навряд чи задаються цим запитанням мільйони людей на Землі, які щодня пильно вдивляються в небо в надії розгледіти там НЛО. Однак, відповіді на це запитання шукають вчені, і їхні припущення не завжди райдужні.

Так, вчені з Франції вважають, що інопланетян не варто шукати, оскільки вони можуть погубити людство.

Французький вчений Даніель Бріот з Паризької астрономічної обсерваторії висунув неймовірну теорію про те, як надінтелектуальні прибульці насправді сприймають людей на Землі.

Популярні новини зараз

Інопланетяни з Нібіру влаштували нищівну ДТП, атакувавши росіян

Порошенко влаштував цирк з "вдячною вчителькою" у порожньому вагоні: "Йо**не шапіто"

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

Пророцтво Ванги про кінець світу збулося, невблаганна Нібіру за хвилину окупувала Росію: фотофакт

Показати ще

За версією фахівця, інопланетяни, можливо,  вже давно нас виявили і тривалий час спостерігають над людською расою. Більш того, гуманоїди-прибульці зустрівшись з людьми, не намагатимуться спілкуватися з ними, оскільки,  агресивно до нас налаштовані, вважає вчений.

Даніель Бріот стверджує, що прибульці можуть створити своєрідний "зоопарк з людей", де будуть проводити свої космічні дослідження.

"Можливо, зараз інопланетяни спостерігають за людьми на Землі, так само, як ми спостерігаємо за тваринами в зоопарку. Однак це не означає, що їх не варто боятися", - сказав учений.

Таким чином, людям варто задуматись над тим, що гуманоїди можуть бути дійсно дуже небезпечними для нас. І цілком можливо, що інопланетяни захочуть захопити Землю для подальшого проживання на Блакитній планеті.

Нагадаємо, вчені з космічного агентства NASA оприлюднили шокуючі і приголомшливі знімки, які були отримані зондом SOHO - непізнаний літаючий об'єкт гігантських розмірів дуже близько підібрався до Сонця

Як повідомляв портал Знай.ua, уфолог Емері Сміт зробив шокуючу заяву про досліди прибульців над людьми у секретній лабораторії

Також Знай.ua писав, у США помітили 12 літаючих об'єктів