Вихід на пенсію може мати негативний вплив на здоров'я, попереджають фахівці. Сучасні пенсіонери стали менше рухатися та більше спати після завершення трудової діяльності.

Дослідження, проведене в Фінляндії, вказує на те, що ці зміни можуть підвищити ризик серйозних захворювань. Науковці спостерігали за 515 пенсіонерами протягом тижня до та після виходу на пенсію, щоб дізнатися, як змінюються їхні звички.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Результати виявилися тривожними: після звільнення пенсіонери стали спати на 36 хвилин більше щодня, але при цьому їхня фізична активність зменшилася на цілу годину. Це означає, що вони стали менш активними, і такі зміни можуть призвести до проблем зі здоров'ям.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Гороскоп на 14 грудня: як використати суботу на повну котушку Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ Кредитки стають непотрібним пластиком: ПриватБанк позбавляє клієнтів важливої послуги Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати
Показати ще

Експерти рекомендують людям похилого віку підтримувати активність принаймні 30 хвилин на день. Це можуть бути прості заняття, як-от швидка прогулянка чи гра в теніс, які не вимагають великих зусиль, але допомагають зберегти тіло в тонусі.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Недостатня фізична активність у літньому віці може призвести до безлічі медичних проблем, зокрема до старечого недоумства, підвищеного тиску та серцево-судинних захворювань. Крім того, малорухливий спосіб життя може підвищити ризик деяких видів раку, таких як рак кишечника і матки.

Отже, важливо пам'ятати, що активність і режим — це ключові складові здорового життя на пенсії. Тож не забувайте про щоденні прогулянки та легкі фізичні вправи, щоб залишатися у формі і підтримувати своє здоров'я на високому рівні.

Раніше ми повідомляли, лікарі звернулися до кожного старенького, не ігноруйте це.

Відтепер соцдопомогу можна отримувати без черги- детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, благодійна пожертва пенсіонеру, як це працює?