1. Не купуйте "заборонені" продукти. Намагайтесь позбавити себе від зайвих спокус. Не тримайте нездорову їжу вдома навколо себе, щоб вона не спокушала вас. Чиніть опір спокусі придбати шкідливу їжу, навіть якщо в супермаркеті акція і "заборонений" продукт продається з істотною знижкою.

2. Не носіть з собою готівку. Якщо ви щодня відчуваєте спокуса купити що-небудь в в магазині, коли проходите повз нього по дорозі на роботу або в школу, просто виключіть подібну можливість.

3. Відволікайтеся. Наприклад, якщо в дві години дня у вас виникло сильне бажання з'їсти що-небудь нездорове, зайдіть в інтернет і займіться чимось цікавим — подивіться смішне відео, новий кліп улюбленої групи або пройдіть цікавий тест — загалом, займіть себе чим-небудь, що відволіче вас від нав'язливих думок про їжу.

Популярні новини зараз

Камінська vs Джолі: зірка "НеАнгелів" перетворилася на колишню Пітта, співачку не впізнати

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

4. Уникайте провокуючих вас ситуацій. Якщо існують місця або обставини, в яких ви більш схильні тязі до нездорової їжі, тримайтеся від них подалі. Якщо при перегляді фільму в кінотеатрі ви не можете обійтися без своїх улюблених цукерок, не ходіть до кінотеатру.

5. Полегшіть собі доступ до здорової та корисної їжі. Багато людей не можуть змінити свої звички харчування з-за того, що інші види їжі "занадто важкодоступні". При зміні свого раціону не пошкодуйте часу і з'ясуйте, якими шляхами можна максимально "полегшити" собі доступ до здорової їжі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 міфах про пиво.