Вчені склали топ-5 загроз для планети Земля, які знаходяться в космосі.

Найбільшу небезпеку представляють, як виявилося, не астероїди або інші небесні тіла, а руйнування озонового шару планети.

Експерти стверджують, що діяльність людини впливає безпосередньо на товщину шару, однак більше руйнування для нього несе виходить від Сонця випромінювання. У стратосфері містять галоген гази, які під впливом сонячних променів вступають у реакцію з озоном і призводять до його подальшого руйнування.

Популярні новини зараз

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Другу позицію за небезпеки вчені відвели органічним речовинам. Також, як деякі вчені впевнені, життя на Землі з'явилася з космосу за допомогою занесені на планету молекул і атомів, які виросли в результаті в життя в її актуальному розумінні, також на Землю можуть потрапити і смертельно небезпечні бактерії.

Третє місце відійшло космічного пилу. На Землю щодня вона осідає в кількості до 60 тонн. В атмосфері вже спостерігається окремий шар з цих речовин, особливо в Північній півкулі. Крім цього, пил осідає у Світовому океані, змінюючи його хімічний склад.

Четверте місце дісталося космічному сміттю. Тільки на навколоземній орбіті на даний момент налічується більше 12 тисяч різних уламків, що з'явилися там виключно в результаті діяльності людини.

В кінці списку знаходяться, як не дивно, астероїди. На даний момент вченим відомі понад 90% великих космічних тіл, які хоч якось загрожують Землі. Навіть якщо загроза стане суттєвою, то зруйнувати його вдасться з допомогою інноваційних ядерних методик.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астронавт намагався приховати НЛО.