Вчені з Китаю 30 років тому виявили таємничу печеру, що розташовується у віддаленій пустелі між провінцією Цинхай і Тибету. Історію печери не змогли з'ясувати, тому приписали їй інопланетне походження.

Протягом століть люди вкрай не часто селилися у цій суворій і негостинній місцевості. У цьому регіоні також немає промислових підприємств або залишків цивілізацій, які могли б обробляти метали.

Незважаючи на це на вершині скелястого хребта знаходиться пірамідальна гора з трьома трикутними входами, що добряче спантеличило вчених.

Два входи обрушилися, а третій зберігся. У самій печері розташована складна мережа сотень металічних труб, діаметр яких становив півтора фута. Труби ведуть до солоного озера Тосон Ху. З цього можна зробити висновок, що система призначалася для перекачування води.

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Вчені з Пекінського інституту встановили, що труби були зроблені 150 тисяч років тому, тобто в часи, коли люди не володіли мистецтвом металообробки. Крім того, метал на 8% складався з невідомого науці елементу.

Чи можливо, що на Землі колись існувала цивілізація за 140 тисяч років до нас? Чи ці структури були все ж створені позаземними розумними істотами?

Дослідники припускають, що печеру створили інопланетяни а солона вода і труби потрібні були гуманоїдам для виробництва суміші рідкого водню і рідкого кисню, яка зазвичай використовується в якості ракетного палива.

Як повідомляв портал "Знай.ua", британські експерти-уфологи заявили, що знайшли незаперечні докази присутності прибульців на Землі.