Дослідники з американського Університету Стенфорда припустили, що дієти з низьким вмістом вуглеводів чи не краще дієти з низьким вмістом жиру.

Як пише Telegraph, автор дослідження професор Крістофер Гарднер сказав, що результати можуть збентежити "тих, хто вже вибрав сторону в дебатах прихильників дієт з низьким вмістом жиру і низьким вмістом вуглеводів".

Як показали результати дослідження, що через 21 місяць люди, які практикували як низкоуглеводную, так і знежирену дієту втратили в середньому близько шести кілограмів.

Ні генотип, ні інсулін ніяк не заохочують організм людини дотримуватися низкоуглеводной або знежиреної дієти. А різні результати пояснюються генами людей. Вчені радять, що краще за все в раціоні уникати великої кількості цукру, рафінованого борошна і включення в свій раціон більшого обсягу овочів. Тоді з вагою все буде в порядку.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Низкоуглеводная дієта

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що економічні прогнози експертів на 2018 рік суттєво відрізняється від оптимістичного бачення Кабміну - рівень інфляції за попередніми оцінками може вирости до 13-14%, або більше, якщо уряд підвищить тарифи на комунальні послуги.