Львів'янин створив додаток, який допомагає дітям із затримкою мовлення спілкуватися з батьками. Ідея виникла після того, як у його дочки Ярини діагностували ДЦП.

Як розповідає ТСН, Сергій Рильський та його дружина шукали спосіб, щоб їхня дочка могла висловити свої бажання, і вирішили створити рішення для таких дітей, як вона.

Додаток є величезним списком картинок з діями: від бажання поїсти до бажання почитати книгу. Дитина просто вибирає картинку, щоб показати, що вона хоче.

Додаток для дітей із ДЦП / фото: ТСН
Додаток для дітей із ДЦП / фото: ТСН

Спочатку сім'я використовувала звичайні картки, але швидко зрозуміла, що це незручно, особливо якщо потрібно скласти пропозицію. Так Сергій і вигадав додаток, який робить процес комунікації швидким та зручним.

Популярні новини зараз
Мінімальна зарплата у травні: чи зростуть виплати Гороскоп на сьогодні, 8 травня: зірки попереджають про загрозливі зміни Пенсіонерам за 60 у війську знайдуть свій фронт: куди направлять старих мобілізованих По 4500 грн на кожного члена сім'ї: українцям підказали, як отримати допомогу у 2025 році
Показати ще

Хоча подібні програми вже існують за кордоном, вони дорогі. Сергій же вирішив зробити свій додаток безкоштовним та доступним для українських сімей. Його доньці Яринці всього 5 років, і вона вже активно використовує нову програму, щоб спілкуватися.

Соціальні виплати на дитину
Соціальні виплати на дитину

Такий додаток може як поліпшити якість життя дитини, а й його психологічний стан. Дітям, які не можуть говорити, більше не потрібно почуватися ізольованими. Тепер вони можуть легко пояснити, чого хочуть , наприклад, сказати, що хочуть поїсти.

Сергій мріє, щоб його додаток став не лише інструментом для спілкування, а й створив співтовариство, де сім'ї та фахівці зможуть обмінюватися досвідом та підтримувати один одного.

Нагадаємо, тривога, хакери та "нульова" батарея: що відбувається, якщо залишати Wi-Fi включеним вночі

Раніше ми писали про те, що дітям у Польщі перестануть платити допомогу через батьків: які вимоги потрібно виконати

Крім того, Знай.ua повідомляв, що їмо ми, то "аукнеться" і дітям: як недолік білка впливає на майбутні покоління