Про це він розповів у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Медицина до війни і під час війни. Зрозуміло, що стало важче, стало значно важче. Сотні розбомблених лікарень, сотні загиблих колег. Це як порівнювати непорівнюване, це як добро і зло, як рай і пекло», - підкреслює Анатолій Волківський.
Як пояснює лікар, по-перше, частина медицини опинилася під окупацією, по-друге, тисячі його колег виїхали за кордон, це не тільки жінки, і невідомо, чи вони повернуться, тому що вже влаштовують своє життя там. По-третє, продовжує він, деякі лікарі на фронті, і деякі з них уже не повернуться.
Однак, зауважує гість програми, його лікарня завдяки хорошому директору чудово працює і зараз, під час війни. Як він розповідає, відкриваються нові відділення, з’являється нова апаратура, проводяться операції надзвичайно високого рівня, це можна назвати революцією.
«Але війна. Під кожним відділенням, корпусом стоять генератори, побудовані кисневі станції, обов'язково побудоване сховище, і все одно це робота в умовах стресу, тривоги. Але і потужний розвиток медицини, я це все назвав революцією. Стрес, тривоги, сирени, але ніхто ж не зупиняє операцію чи ще щось. Загалом медицина та і медицина ця (ред. – до війни і після) – не порівняти, але живемо», - підсумовує Анатолій Волківський.
Як повідомляв Знай.ua, Старіков заявив, що на переговорах 15 травня у Стамбулі відбудеться відкриття карт.
Також Знай.ua писав про те, що Бортник пояснив, чиєї капітуляції хоче Китай – США, росії чи України.