Населення планети зросте до 8,5 мільярдів вже до 2030 року. Однак проблема полягає не в цьому. А в зростанні саме міського населення, повідомляє Економіст. Сьогодні один міський житель в середньому споживає більше вуглеводнів, електрики і води ніж село третього світу з населенням сто чоловік.

Одним з найбільших донорів природних ресурсів, як для Європи, так і для США, багато років була Африка. Однак саме на цьому континенті очікується в найближчому майбутньому найбільший зростання споживання природних ресурсів, що може призвести до сейсмічних геополітичних змінам на планеті, коли боротьба за природні ресурси почнеться всерйоз.

Сучасний бізнес, на жаль, сильно відстає у справі, як енергозбереження, так і в питанні більш ефективного використання природних ресурсів від зростання населення на планеті і особливо зростання середнього класу. Особливо складною може виявитися в майбутньому ситуація в США і Європі. На початку цього століття ці два регіони світу споживали 80% всіх природних ресурсів людства. Самі ці регіони, особливо Європа, мають дуже обмежену кількість природних ресурсів, оскільки більша частина з них вже була використана в попередні століття в ході індустріальної революції і двох світових воєн.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про про демографічну ситуацію в Україні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще