В американському штаті Монтана вчені відкопали останки танкообразного динозавра, вік якого склав 75 мільйонів років.

Як повідомляє портал Рoliteka, кістки гігантської рептилії, яка отримала назву Zuul crurivastator, знайшли ще в 2014 році. Візуально монстр дуже нагадує вигадану істота з популярного фільму "Мисливці за привидами" – демона Зуула.

За словами дослідників, їм вдалося знайти повний череп та хвіст броньованого динозавра, на кінчику якого була так звана булава. Цю "зброю" вони використовували, щоб відігнати хижаків.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", китайці відкопали рештки величезного чудовиська.

Популярні новини зараз
У школах з'являться нові предмети Доведеться звітувати за кожен переказ: кого банки візьмуть "на олівець" Нова система оцінювання в школі: які зміни чекають на школярів ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам
Показати ще