Міжнародна група вчених з Австралійського університету провела серію досліджень, аби довести, що все загадкові історії про Бермудський трикутник - не більш, ніж легенди.Дослідники налаштовані скептично, оскільки після вимірювання "щільності" катастроф кораблів і літаків побачили, що Бермуди нічим примітним не відрізняються від інших морських зон: з точно такою ж періодичністю морські і повітряні судна розбиваються і зникають з радарів на абсолютно повсюду.Звичайно, не можна заперечувати, що в загадковому трикутнику аварій більше, але це обумовлено лише близькістю Бермудських островів до Сполучених Штатів і екватора, а значить густий потік транспортних засобів тут забезпечений. Власне, тому і аварій більше, це закономірно: а ось в районі, наприклад, Північного полюса, транспортний потік дуже маленький, тому кількість катастроф мінімальна.

Легенди про таємничість Бермудів процвітають лише завдяки людській фантазії і схильності в десятки разів перебільшувати небезпеку цієї зони.


Популярні новини зараз

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на просторах Бермудів з'явився корабель, який зник з радарів 90 років тому.