16 травня співробітники берегової охорони Куби виявили на просторах Карибського моря судно, яке пропало безвісти більше 90 років тому на території Бермудського трикутника. Влада повідомила про знахідку тільки 18 числа, оскільки 2 дні безуспішно намагалася зв'язатися з екіпажем: корабель з'явився в зоні, забороненій для навігації.Пізніше з'ясувалося, що знайдений корабель - це знаменитий пароплав SS. Cotopaxi, який зник у Бермудському трикутнику 1 грудня 1925 року. Аби перехопити судно, було направлено три патрульні катери берегової охорони. Коли прикордонники наблизилися до мети, у них відняло мову: корабель був неймовірно іржавим і майже древнім. Ще більший подив спіткав працівників, коли вони піднялися на борт: жодної живої душі ні серед пасажирів, ні серед екіпажу. Було видно, що життя забуло про цей корабель на багато десятиліть.Коли прикордонники почали огляд таємничо зниклої легенди, вони знайшли особистий щоденник капітана, який служив у Clinchfield Navigation Company на момент зникнення судна. Кубинський експерт Родольфо Крус Сальвадор підтвердив справжність бортового журналу. Зошит містить дуже багато цінних відомостей про життя екіпажу, проте ні на крок не наближає до відповіді на питання, що ж все-таки сталося з кораблем у те нещасливе 1 грудня 1925 року.Капітан зафіксував у щоденнику багато цікавих деталей про корабель, останній запис зроблено саме 1 грудня. Саме тоді екіпаж відправив сигнал про лихо, і так більше і не вийшов на зв'язок. З того дня ось уже 92 роки про корабель не було жодної інформації. Через 30 днів після зникнення Cotopaxi внесли до реєстру зниклих, і незважаючи на сигнали про те, що корабель тоне, судно стало ланкою в низці легенд про таємниці Бермудського трикутника.Нагадаємо, таємнича зона знаходиться між Бермудами, Маямі і Пуерто-Ріко: тут безвісті зникли десятки кораблів та літаків, про подальшу долю яких не відомо зовсім нічого. Уфологи звинувачують у зникненні надприродні сили і навіть інопланетні цивілізації. Вчені, в свою чергу, не розглядають таку можливість серйозно, пояснюючи аномалію погодними умовами і людським фактором: кожен може зробити помилку, яка стане для судна фатальною.

Популярні новини зараз

Рак у Заворотнюк: троє дітей "Моєї прекрасної няні" ризикують лишитися без мами, донечка - зовсім крихітка

Друг Заворотнюк розповів про останнє листування з актрисою: "Боюся телефонувати. Вона навіть не..."

Курс валют на 15 вересня: гривня змусить засумувати кожного українця

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня": "Не стало дивовижної, чудової, унікальної..."

Показати ще

Але ось як пояснити не зникнення, а появу корабля, який зник майже століття тому, не може поки пояснити ніхто: тут про природні явища або людські помилки говорити не доводиться.Дивно, що в день, коли з'явився зниклий корабель, аномальна зона забрала наступну жертву.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що 16 травня на просторах Бермудського трикутника зник літак: якраз у той день, коли "з'явився" Cotopaxi.