Часто соціологи піддаються спокусі описати ту чи іншу систему устрою суспільства, виходячи з особистих якостей тих чи інших людей. Завдяки цьому підходу, на світ з'являються теорії про те, що "до підприємницької діяльності від народження здатні тільки 7% населення планети" тощо. Між тим, останні дослідження показують, що, незважаючи на різницю в доступі до освіти, люди з бідних верств суспільства далеко не завжди дурніші своїх більш заможних співгромадян. Як повідомляють російські ЗМІ, часто життєва мудрість компенсує брак формальної освіченості.

Аналітики стверджують, що бідняки можуть бути набагато розумнішими і мудрішими "середнячків". До такого висновку вчені прийшли після проведеного наукового експерименту, заснованого на вчинках і мисленні респондентів. Учені вирішили дослідити діяльність мозку представників різного класу суспільства. До уваги експертів були взяті середній клас і бідні. У процесі вивчення факторів мислення і вчинків залучили додатково психологів, у вигляді третьої сторони.

Після того, як були відібрані добровольці для участі, дослід провели. Людям штучним чином створювали конфліктні ситуації і поступово спостерігали за їх поведінкою і мисленням. Вся робота була поділена на два періоди. У першому потоці учасників було 2145 осіб, згодом їх стало вельми менше. У заключній стадії експерименту залишилося всього 300 добровольців. У результаті аналізу результатів кожної ситуації, вчені разом з психологами зрозуміли, що бідняки можуть поводитись набагато мудріше, ніж "среднячки". Також їх вчинки більш чітко показували, що цей соціальний клас розумніший.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про теоретичні і реальні норми харчування українців

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Юля "Зайка" виходить заміж? Фіналістка "Холостяка" показала мужнього нареченого

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Показати ще