Попри те, що Україна володіє величезним потенціалом для розвитку і може вибитися в світові лідери, досі залишається низка невирішених проблем, які гальмують цей процес. Серед них – протистояння на Сході, економічний спад та еміграція. Але навіть їх можна вирішити при розумному підході.

Про це в ефірі телеканалу "Кіровоград" під час презентації "Доктрини збалансованого розвитку 2030" розповів засновник політичної партії "Основа", народний депутат Сергій Тарута.

На думку політика, країну реально вивести із кризи, якщо взяти на озброєння досвід іноземців, наприклад – Південної Кореї. Там також свого часу намагалися подолати наслідки війни, відновлювали територію буквально з нуля:

"Була дуже бідна після війни, повністю зруйнована, не було ніякої сировини, чорноземів, до речі, в них територія всієї Кореї 1,8 млн. га… Ми показали, що Україна може бути дуже розвинутою, дуже багатою, як зробити, щоб вона ввійшла до 30-го року в тридцятку найсильніших країн світу", - запевнив депутат.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Тарута вважає такі строки цілком реалістичними і перспективними, адже по їх закінченню кожен українець зможе отримувати мінімальний прибуток у 1200 доларів, а не 3200 гривень, на які нічого фактично собі дозволити не можна. При цьому рівень пенсій, як планує нардеп, має підвищитися до 400 доларів.

"Головна цінність – це людина, головний капітал – це людський капітал, і від якості людського капіталу залежить розвиток кожної країни. Зараз ми бачимо, що йде змагання між країнами саме в галузі знань. І сьогодні розвинуті країни, які виробляють не тільки зерно і насіння, а які виробляють високоінтелектуальні, високоприбуткові продукти. І тому і космічна галузь, і авіаційна галузь, і машинобудування – це дуже важливі галузі нашої країни", - підсумував він.

Дивіться: Сергій Тарута про ситуацію в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна зайняла найнижчі позиції в міжнародному рейтингу щастя.