Х'ю Гер - дослідник і експерт з питань біоніки, а також співзасновник Центру екстремальної біоніки в Массачусетському технологічному інституті, створює унікальні протези і претендує на вирішення всіх проблем, з якими стикається наше природне тіло. За інформацією російських ЗМІ, Герр і його команда займаються самими передовими розробками в галузі біоніки.

Центр був заснований в 2014 і на сьогоднішній день працює над проблемами лікування паралічу, епілепсії, депресії, хвороби Паркінсона та відновлення втрачених функцій кінцівок. П'ятирічний дослідницький проект фінансується за рахунок гранту в 100 мільйонів доларів.

Нейронні імплантати в поєднанні з сучасними техніками протезування можуть не тільки допомогти відновити колишні функції, але й поліпшити їх, вважає Герр. Адже такий союз дозволить нервовим закінченням безпосередньо контактувати з біонічним продовженням тіла.

Однак команда з MIT вважає, що нейронні імплантати можуть володіти необмеженим потенціалом, далеко виходять за межі звичайного протезування. Наприклад, технологія може використовуватися в якості альтернативного центру мозкових функцій і застосовуватися для лікування неврологічних і психічних захворювань.

Популярні новини зараз

Влад Яма здивував знімками "справжньої" Джамали: "Ще ніколи не виглядала так мужньо"

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Джо Байден призначив зустріч Володимиру Путіну через Україну

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Дослідники також бачать великий потенціал в оптогенетиці і розробці цифрової нервової системи, яка зможе замінити біологічну, і допоможе в лікуванні паралічу і хвороби Паркінсона. Крім іншого, дослідники вважають, що незабаром вдасться просто вирощувати необхідні клітини і тканини. Якщо це станеться, то незабаром ми опинимося в світі де немає інвалідності.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про побиття активістки з київської профспілки стоматологів