Студентка Лондонського Королівського коледжу мистецтв вирішила зруйнувати всі стереотипи стосовно протезування і розробила портативний шостий палець для руки.



Дені Клод назвала свій винахід The ​​Third Thumb, що перекладається як "Третій великий палець". Він кріпиться поруч з мізинцем, а керувати ним можна за допомогою ноги: це можливо завдяки модулю Bluetooth, захованого в браслеті, а також датчикам тиску. Щоб створити незвичайний протез, дизайнер використала 3D-деталі. Тепер людина може утримувати більше предметів, а гітарист, наприклад, зможе брати більш складні акорди.



Подібний винахід - своєрідний виклик стандартному уявленню про протезування. Дівчину турбує, що такі пристрої призначені виключно для людей з обмеженими можливостями, хоча від самого початку слово "протез" перекладається як "доповнювати" і "додавати", а не замінювати відсутню частину. Винахід має змусити людство переосмислити протезування і прийняти його не тільки як вимушену, але і зручну модифікацію людського тіла.



На даний момент The Third Thumb є лише проектом, тому поки невідомо, коли він може з'явитися на магазинних полицях.

Популярні новини зараз
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Японії вигадали, як спробувати музику на смак.