Кінематограф часто зображує смерть як процес болісний. Звичайно, якщо мова йде про насильницьку і неприродну смерть, то справа обстоїть саме так. Однак смерть викликана хворобою рідко супроводжується агонією. Як повідомляє 24канал, останні дослідження дають підстави вважати, що в останні дні і години життя, людські муки зменшуються і на зміну їм приходить втома.

Австралійські вчені з Університету Воллонгонг стверджують, що болісна смерть зустрічається вкрай рідко, і перед смертю людей більше турбують такі симптоми, як втома, безсоння та проблеми з диханням. У дослідженні наголошується, що дані симптоми стають менш вираженими у міру наближення смерті.

Таким чином, всупереч популярним уявленням, люди в останні дні і години свого життя дуже рідко страждають від болю і рідше відчувають неприємні симптоми, ніж на початку своєї хвороби. За словами експертів, за останнє десятиліття лікарі можуть зменшити біль людини, яка вмирає. А от втому або втрату апетиту лікарі подолати не можуть. Інші проблеми, такі як проблеми з диханням, безсоння, нудота і проблеми з кишечником, зустрічаються рідше і зазвичай стають менш вираженими у міру наближення смерті.

Раніше портал "Знай.ua" пояснював, чому акули бояться дельфінів

Популярні новини зараз
Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз
Показати ще