Аномальна активність восьминогів зареєстрована біля берегів Уельсу. Місцеві жителі звернули увагу на те, що близько 20 дорослих особин восьминогів виповзли на берег і не планують повертатися у воду. Як повідомляє журнал Live Science, незвичайна поведінка морських молюсків може бути пов'язана зі штормовою погодою або сильним полиском.

Точних причин такої незвичайної поведінки восьминогів вчені не знають. Однією з основних версій масового виходу восьминогів на берег є дуже великий розмір їх популяції. За іншим припущенням, тварини втратили здатність до координації рухів.

Восьминоги Eledone cirrhosa − досить поширений вид у берегів Великобританії. Зазвичай вони плавають на глибині близько ста метрів, і місцеві жителі відзначають, що нічого подібного раніше не бачили. Восьминоги можуть вижити на суші протягом приблизно 10-15 хвилин, до тих пір, поки вони залишаються вологими. Бретт Джонс, власник місцевого турбізнесу, сказав вченим, що він і його колеги зайнялися в той вечір збором восьминогів, а потім викинули їх назад у море.

За словами валлійських вчених, восьминоги на відео все ще живі. Ймовірно, втручання людей врятувало молюсків від смерті.

Популярні новини зараз

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Еліна Світоліна розповіла, чим підкорив її Гаель Монфіс: "Він знає завжди..."

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про тварин-невидимок