Чоловіки, які випили алкогольні напої, схильні сприймати жінок як партнерів для сексу.

Вчені з Університету Небраски-Лінкольна в США провели дослідження з 50 чоловіками у віці 20-30 років. Частина з них випила алкогольні коктейлі, вжила інша плацебо (напій-пустушку), після їм показали фотографії молодих жінок у вечірніх нарядах. Добровольців попросили оцінити привабливість жінок і скласти психологічний портрет, при цьому за їх поглядом стежила спеціальна система.

Результати показали, що п'яні чоловіки довше дивилися на груди і талію жінок, ніж на обличчя. Різниця була помітнішою, якщо жінки описувалися більшістю добровольців "привабливі" і "невпевнені в собі".

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

У той же час, якщо жінка робила враження "самодостатнього" і "душевного" людини, тверезі чоловіки більше часу приділяли вивченню рис обличчя. Алкоголь посилював цю різницю - "п'яні" добровольці майже не розглядали тіла жінок, які випромінювали впевненість.

"Відверті погляди на жінок призводять до їх дегуманізації, це стає основою для багатьох негативних наслідків, таких як сексуальне насильство і дискримінація підлог на роботі", - заявив автор наукової роботи Абігайль Ример.

Раніше вчені провели експеримент, в ході якого намагалися побачити залежність від алкоголю можливості танцювати. Успішність танцю вимірювалася набраними за нього окулярами, і експеримент показав помітну залежність кількості отриманих очок від часу, проведеного на танцполі, і разом з тим кількості випитого алкоголю.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи створили космічне яблуко.