Вчений, який є творцем теорії про існування дев'ятої планети Сонячної системи виявив унікальне явище в космосі, яке називається квантовий феномен.

Костянтин Батигін, американський астроном, зауважив деформацію аккреційних дисків, що обертаються навколо масивних об'єктів в космосі. Причиною викривлення фахівець вважає макроскопічні квантові ефекти. Частинки в дисках пересуваються під впливом гравітації центрального об'єкта і при контакті між собою. Зазвичай траєкторія частинок схожа з круговими орбітами, проте трапляються великі спотворення, причина яких залишалася загадкою для експертів.

Вчені змогли визначити причину деформації, пояснивши її за допомогою теорії збурень. Утворюється континуум щільності, який описується рівнянням Шредінгера. Батигін вважає, що обурення в аккреційному диску рухаються частинки, поширення їх в континуумі можливо передбачити завдяки квантової теорії розсіяння.

Популярні новини зараз

Український священик пережив полон бойовиків Путіна і жахнув правдою: "Довели до коми"

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що в Сонячній системі помітили загадковий об'єкт, який, за словами вчених, може бути тією самою планетою, про існування якої говорили ще в доісторичні часи.

Серед вчених тривають суперечки про таємничу дев'ятою планетою Сонячної системи Нібіру. Спростувати чи довести її існування поки не вдалося нікому.