Час від часу ми періодично потребуємо мовчазного діалогу з навколишнім світом: ми спостерігаємо за ним, а він дивиться на нас. У житті обов'язково повинні бути періоди, коли в житті нічого не відбувається. А чому це так важливо насправді?



"Моя мама, повертаючись з роботи, ніколи не бігла з порога на кухню терти картоплю на деруни або крохмалити підковдри. Вона лягала на двадцять хвилин подрімати і тільки потім бралася за домашню роботу. Крім того, нескінченно боролася з моїм упертістю, доводячи, що після школи корисні гри в "Тихіше їдеш - далі будеш", а не синуси-косинуси. Приводила в приклад епізод з фільму "Москва сльозам не вірить", в якому Катерина, повертаючись з заводу, насамперед сідала на диван відпочити", - розповідає в своєму блозі журналістка і письменниця Ірина Говоруха і зазначає, що ніякі вмовляння їй не допомагали: весь час здавалося, що будь-який хвилинний перепочинок і вже тим більше зупинка неминуче відкине її на декілька років назад. Та й взагалі, відпочинок - доля слабких, а ті, у кого є мета, повинні працювати 25 годин на добу.



Як приклад Говоруха бере свою подругу: дівчина протягом 10 років не їздить ні на море, ні в інше місто, ні підкорювати Еверест і навіть на пікнік - небувала розкіш. Вона наполегливо робить кар'єру і боїться щось не встигнути. Ось тільки якщо плани у неї космічні, то тіло, на жаль, цілком собі земне. І ось воно не хоче миритися з нереальними навантаженнями, як результат - погіршення зору, перебої в роботі серця і розхитані нерви.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" закликав пенсіонерів по-новому платити за послуги Пенсії ледве вистачатиме на життя: у кого відберуть надбавки та доплати Торкнеться учнів 5-7 класів: у МОН анонсували нововведення Що чекає на тих, хто не оновив облікові дані у ТЦК
Показати ще


"Я довго брала з неї приклад, поки не дізналася про закон нейтрального положення. Він простий, як теорема Піфагора: для будь-яких змін в житті потрібна зупинка. Привал. Можливість перевести дух, витерти піт, з'їсти лазанью і підфарбувати губи. Перевірити рівень пального у власному енергетичному баку, щоб уникнути ризику стихнути посеред дороги. Адже неможливо на повному ходу вписатися в поворот. Нереально вибратися з лісу, не зупинившись і не визначивши північ-південь. Нікому не під силу засвоїти всі шість уроків без обов'язкових змін.

Паузи потрібні на кожному кроці: перед стрибком у воду або в висоту, перед взяттям фінішного акорду під час виконання Бетховена або високої ноти в романсі "Не буди спогадів", перед виходом на сцену і початком нових стосунків. Щоб збрехати чи сказати правду. Ми зупиняємося під час різдвяних свят і на червоне світло. Фігурист - перед виконанням потрійного кожуха. Шахіст - обдумуючи наступний хід. А якщо паузи ігнорувати і мчати зі швидкістю двісті кілометрів на годину, нас зупинять обставини: застуди або досить серйозні хвороби, аварії, пожежі і землетруси", - пише Говоруха.



Слід пам'ятати, що життя саме по собі гармонійне і не випадково розділене на композиції. На дискотеці енергійні треки змінюються повільними навіть у фітнес-залі тренажери періодично ставлять на профілактику. Вдих-видих. День-ніч. Зима-літо. Все має відбуватися вчасно. Нехай світ просто подивиться на тебе.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що психологи пояснили, хто такі принци на білих конях і навіщо вони потрібні.