Запаморочення часто списують на втому, брак сну або погодні зміни, однак невинний симптом може стати передвісником серйозної хвороби. У будь-якому випадку, сходити до лікаря потрібно обов'язково.

Медики розповідають, що причин запаморочення може бути досить багато і стосуватися це може найрізноманітніших аспектів здоров'я. Часто запаморочення виникає через ВСД (вегето-судинну дистонію або вегетативну дисфункцію).



Іноді запаморочення пов'язане з проблемами в роботі органів слуху. Наприклад, при отиті можливе зниження слуху, дзвін і шум у вухах та запаморочення. Але найчастіше вертиго пов'язане з неврологічними захворюваннями. Це частий супутник мігреней, також воно можливе при пухлинах головного мозку (тоді запаморочення носить хронічний характер і супроводжується сильними головними болями).

Серцево-судинні хвороби також можуть привести до нападів запаморочення. Вони виникають через порушення кровообігу, в результаті чого може розвинутися таке небезпечне для життя захворювання, як інсульт.

Популярні новини зараз
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще


Часом запаморочення з'являється при різкій зміні положення тіла, особливо це стосується людей, у яких сидяча робота. Якщо весь день ви проводите за комп'ютером, а потім різко встаєте, запаморочення - явище зрозуміле. Це трапляється через порушення кровопостачання мозку, а саме його відділів, які відповідають за координацію. Даних проблем можна уникнути, якщо не допускати перенапруження м'язів шиї: робити перерви, розминатися, виходити на вулицю, робити елементарні фізичні вправи.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що медики розповіли про головні правила поведінки в епіцентрі епідемії.