Вчені NASA отримали знімки з супутника Aqua Satellite, які зробили за допомогою спектрографа Moderate Resolution Imaging Spectroradiometer, та прийшли до висновку, що Чорне море змінило колір.

За інформацією Daily Mail, у деяких місцях найтемнішого моря планети спеціалісти побачили бірюзові плями. Найбільша їхня кількість біля берегів України, Румунії та Болгарії.

"Отримали приголомшливий образ Чорного моря з космосу, на якому видно, як бірюзові плями домінують, серед, як правило, темно-синьої води", - повідомили у NASA.

На думку вчених, зміна кольору Чорного моря пов'язана з потужною морською течією, яка принесло у води величезну кількість фітопланктону.

Популярні новини зараз
Син Володимира Зеленського хоче в армію, але не може - вік не дозволяє: "Він всім говорить" Лукашенко не жилець на білому світі так само, як і путін, - астролог Влад Росс Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", NASA готує заміну легендарному "Хабблу". У 2018 році в космос запутять сучасний телескоп "Джеймс Вебб".