У Чорнобильській зоні відчуження зросла популяція занесеного до Червоної книги України птаха - орлана-білохвоста.

Про це повідомляє Державне агентство з управління зоною відчуження.

У повідомленні відомства йдеться про те, що лише зараз закінчились польові дослідження у Чорнобильській зоні. Під час огляду місцевості науковці зазначили, що було оглянуто заплави річок. Вони додали, що популяція тварин на річках збільшилась у два рази.

"Наприкінці грудня були проведені польові дослідження в Зоні відчуження. Маршрути, за якими проводився облік, мали на меті охопити якомога більшу частину Зони відчуження, однак пріоритетом були заплави річок Прип'ять і Уж, водойма-охолоджувач ЧАЕС. Найбільша кількість птахів (орланів) була зафіксована на водоймі-охолоджувачі - 13 особин. Загальна кількість - 20 особин. Це вдвічі більше, ніж при аналогічних пошуках у 2008 році", - йдеться в повідомленні.

Окрім орланів, дослідники також зафіксували дятла короткохвостого, тетерева, сорокопута сірого (також занесені до Червоної книги України), п'ять груп коней Пржевальського загальною чисельністю 34 особини.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі
Показати ще

У Чорнобилі розвиваються цілі популяції унікальних тварин.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що про Чорнобильську трагедію знімуть повнометражний фільм.