Уфолог під час перегляду фотографій, зроблених марсоходом Curiosity в кратері Гейл, помітив дивне явище – камінь, який здається схожим на голову величезної статуї жінки-воїна. Про це пише VistaNews.

Уфолога, який виявив даний знімок, звуть Джо Уайт. Вчений припускає, що статуя була зроблена на честь воїна або значущою для вимерлої цивілізації сутності жіночої статі, вдягненої в одяг воїна. Шолом, який уфолог розглянув на голові давньої статуї, може містити емблему чи інші розпізнавальні знаки, на думку фахівця.

Для того щоб з'ясувати цю важливу для історії деталь, необхідно отримати фото з іншого ракурсу. Уфолог каже, що це далеко не єдиний дивний знімок, виявлений ним. Інші дослідники теж раніше стикалися з цими та багатьма іншими фотографіями і знайшли ще більше доказів того, що на даній ділянці колись була архітектура.

Нагадаємо, ExoMars завис над кратером Королева на Марсі. На фотографії зображений ділянку кратера Королева протяжністю близько сорока кілометрів.

Зонд TGO (Trace Gas Orbiter) місії ExoMars, який відправили досліджувати Марс у 2016 році, передав на Землю перші знімки поверхні Червоної планети. Зонд зробив ці фото прямо зі своєї робочої орбіти. Про це повідомляє Європейське космічне агентство (ESA).

Популярні новини зараз

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Знімки були зроблені за допомогою інструменту CaSSIS, основна місія якого стартувала 28 квітня.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вивчивши ділянку марсіанського грунту, вчені прийшли до висновку, що вони сформувалися під впливом повітря на высыхающую донну бруд.

Шматок марсіанської поверхні, який вже прозвали "Old Soaker" (або "Старий п'яниця", "Древній підгузник"), був знайдений марсоходом Curiosity.

Варто відзначити, з раніше Астроном-любитель з Нижнього Тагілу відкрив на Марсі озеро киплячої води. Дослідник провів детальний аналіз супутникових знімків НАСА і вважає, що агентство не видає громадськості всієї правди.