Відомому дослідникові космічних аномалій із Нижнього Тагілу Валентину Дегтярьову вдається час від часу робити сенсаційні відкриття на поверхні Червоної планети. Ще в 2003 році він провів аналіз кількох десятків оприлюднених знімків Марса, а потім показав астрономам залишки портових споруд у бухтах висохлих морів. Про це повідомляють ЗМІ.

Нещодавно уральський ентузіаст виступив із новою заявою про відкриття архітектурних решток давньої цивілізації, яка будувала космодроми, храмові комплекси і дороги. На знімках, викладених у соціальні мережі, він показує гігантську тінь від зорельота, розміри якого дорівнюють приблизно 1 тис. м. у довжину і кілька сот метрів у ширину.

Уфологу вдалося також розглянути в кратері одного з вулканів обриси фундаменту циклоскопічної ритуальної споруди і скульптурного зображення сфінкса. Невтомний дослідник знайшов також кілька кулястих споруд, які могли виконувати функцію спостережних вишок і контрольно-пропускних пунктів для міжпланетних кораблів маршрутів.

Валентин Дегтярьов вважає, що всі виявлені їм об'єкти мають рукотворний характер і потребують ретельному вивченню міжнародних експедицій.

Популярні новини зараз

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

Нагадаємо, сила навіювання змушує росіян вірити в те, що Росія – велика держава з неймовірними досягненнями в області космосу, а навколо одні вороги. При цьому Росії вже ніхто не вірить, але раз не виходить обдурити світову спільноту, то хоча б намагаються обдурити самих себе.

Крім того, нові астрономічні відкриття призводять до появи все більшої кількості питань. Зонди, які летять у безкрайню порожнечю до далеких зірок, які постійно передають на Землю нову інформацію.

Треба визнати, ми просто поняття не маємо, що насправді відбувається у Всесвіті. Найчастіше зняті в космосі кадри нагадують справжню містику.

Із тих пір як земні космічні апарати вийшли за межі атмосфери, накопичилася достатня кількість доказів, на підставі яких цілком впевнено можна стверджувати, що космічний простір, що оточує нашу планету, населен і в ньому можна відобразити багато дивного і загадкового.

Дивіться сюжет про космос

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", світанок вторгся на вечірку полярного сяйва.