Іспанські вчені з'ясували, що червоне вино позитивно впливає на здоров'я ясен і зубів. Виявляється, вино може попереджати захворювання ясен - періодонтит.

Згідно з дослідженням, вино перешкоджає розвитку хвороб зубів і ясен завдяки вмісту поліфенолів – речовин, які здатні знищувати хвороботворні бактерії у ротовій порожнині.

Поліфеноли вина можуть зупинити ріст бактерій, які утворюють зубний наліт і сприяють розвитку захворювання ясен, у тому числі періодонтиту. Крім того, вченими було встановлено, що поліфеноли особливо ефективні у поєднанні з пробіотиком.

Автори дослідження відзначають, що ці висновки допоможуть розробити нові підходи в лікуванні зубів і ясен.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Показати ще

Так, деякі медики вже доповіли про свій намір створити зубну пасту, до складу якої увійдуть корисні речовини з червоного вина, позбавлені всіх негативних якостей алкоголю.

Дослідники також нагадали, що червоне вино – не єдине джерело поліфенолу, який також міститься в чорниці, журавлину, гранаті, зеленому і чорному чаї, кава і багатьох інших продуктах.

Як повідомляв портал "Знай.uа" лікарі і вчені назвали продукти, які не можна поєднувати з алкоголем. Ви дуже здивуєтеся, адже в списку повно їжі, яку ми вважаємо звичної закускою.