В одному з найекстремальніших місць світу, американської Долині Смерті, був зафіксований рекордно спекотний місяць за всю історію.

Про це повідомляє The Washington Post.

Середня температура повітря за місяць там становила +42,28 градусів за Цельсієм.

Метеорологи відзначають, що температурні показники не набагато, але все ж затьмарюють попередній рекорд, який зафіксували в липні 2017 року.

Популярні новини зараз

Кароль в коротенькому топі похвалилася апетитними формами: "Яка грайлива тигриця"

Порошенко влаштував цирк з "вдячною вчителькою" у порожньому вагоні: "Йо**не шапіто"

Притула різко заткнув рота Мураєву: "У мене дружина з Донецька"

Зеленський мало не розплакався, побачивши ось це: "Якийсь концтабір"

Показати ще

"Нові дані є попередніми, - зазначив Тодд Лерікос з Національної служби погоди. - Вони будуть перевірені перед тим, як увійдуть в остаточні звіти".

Тоді середньомісячна температура досягла позначки в +41,89 градусів. До цього рекордною вважалася температура +41,8 градуса за Цельсієм, яку зафіксували в 1917 році.

Відзначається, що протягом місяця стовпчик термометра піднімався вище +49 градусів Цельсія 21 день з 31 і не опускався нижче 38 градусів протягом 10 днів. У 2018 року серед цих екстремальних умов були чотири дні поспіль, коли температура досягала +52,7 за Цельсієм.

Що таке Долина Смерті? Це межигірна впадина в американських штатах Каліфорнія і Невада. Долина Смерті розташована на південний схід від гірського ланцюга Сьєрра-Невада, в Великому Басейні на території пустелі Мохаве. Також там, на поверхні висохлого озера Рейстрек-Плайя, виявлено цікаве геологічне явище - Рухомі камені.

Середня температура в липні в цьому місці сягає +46 градусів, вночі опускається до +31. Найхолодніший час - з кінця листопада по лютий: температура повітря опускається до +5 - +20 градусів.

Вчені з'ясували причину рекордної спеки по всій Землі. Фахівці Оксфордського університету пояснили це явище глобальним потеплінням, яке викликало зміни клімату нашої планети.

По всій Північній півкулі Землі встановилися рекордні температури, тому вчені Оксфордського університету вирішили провести дослідження, щоб встановити причину цього явища.

Фахівці відзначають, що в ряді країн подібне вже спостерігалося. Наприклад, рекордні 39,5 градусів Цельсія в Великобританії були зафіксовані в 1976 році. Але тоді середня температура атмосфери Землі була нижче на 2/3 градуса, а спека не встановлювалася так надовго.

До того, що спекотні дні стали більш частими, призвело глобальне потепління, яке впливає на клімат нашої планети і змінює його.

Нагадаємо, буквально днями у російських ЗМІ з'явилася інформація про якусь дівчинку-індиго, яка передбачає, що в поточному році велика частина людства не зможе пережити кінець світу.

Як повідомляв Знай.ua, алтайський дослідник і письменник Андрій Коробейщиков заявив, що всього через п'ять років нашій планеті може прийти кінець.

Також Знай.ua писав, представники NASA показали ролик, на якому можна помітити баталії невідомих істот. Вчений Джеффрі Марсі заявив про те, що 9 липня поблизу Сонця вчені зафіксували справжню "космічну війну".